Netsis

netsis_kutunetsis_yetkili_satici

Netsis; 1991 yılında kurulmuştur. Farklı sektör ve ölçekteki firmalara çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun kurumsal iş yazılımları geliştirmektedir. Netsis yılların deneyimi ile, 35 bin kuruluşa uçtan uca iş otomasyonları sağlamaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı uzman proje ekibi, çağrı merkezi, geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerine entegre edip müşterilerinin işlerinde farklı ve rekabetçi olabilmelerini sağlayan vizyonu, sektörüne ve ölçeğine göre her işletmenin yapısına kolayca uyarlanabilenen ürünleri ile Netsis, başarı grafiğini her gün yükseltmektedir. Netsis, kendi kulvarında sektörde ilkleri yaratan özgün ürünleriyle farklılaşmaktadır.

 

Yüzde yüz Türk sermayeli bir kuruluş olan Netsis bugün İstanbul, Ankara, İzmir’deki Türkiye bölge ofisleri, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Teknoparkı’ndaki ana yazılım üssü ve Türkiye’ye dağılmış, sayısı 400’ü bulan iş ortağı kanalı ile tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır.

 

En önemli misyonu Türkiye’den dünyaya yazılım ihraç etmek olan Netsis, son yıllardaki cesur atılımları ile güvenilir ortaklıklarla tesis ettiği Mısır, İran, Ukrayna ve Azarbaycan ofislerinde dünyaya açılmanın ilk adımlarını atmıştır.

 

 

Netsis’in iş çözümleri ve hizmet kalitesi

NETSİS, kulanıcılarına müşteri ilişkileri yönetiminden, tedarik zincirine, planlamadan satın almaya, malzeme yönetiminden üretime, finans yönetiminden insan kaynaklarına uzanan uçtan uca bütünleşik çözümler sunmaktadır.

 

Netsis’in vizyonu kullanıcıları için dünyayı küçültürken işini büyütebilecek çözümleri üretmektir. Bu kapsamda Netsis, alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portaller ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan çözümler, geliştirmiştir. Ayrıca ses teknolojileri, konumsal teknolojiler, e-imza gibi farklılık yaratacak teknolojileri ürünlerinde destekleyerek kendi kulvarında ilk’lerin yaratıcısı olmuştur. Netsis’in sektöre ya da kuruma özel hazırlanmış dış yazılımlarla kolaylıkla entegrasyon sağlayabilen araçları sayesinde, birçok iş ortağının geliştirdiği niş çözümleri bulunmakta ve özel yazılım ihtiyacı olan kurumlara kolaylık sağlamaktadır.

 

Netsis’in, büyük, orta, küçük ölçekte konumlandırdığı Netsis Enterprise, Netsis Standard, Entegre.NET ürünlerinin tamamı hem bu vizyonu hem de yıllar içinde oluşmuş iş yapış tarz, yöntem ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

 

Netsis, internet ekonomisine uyumlu çözümleri ile e-iş mimarisini inşa etmekte olan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek düzeydeki ürün ve hizmet kalitesini de her geçen gün geliştirmektedir. Netsis son olarak 2009 yılında geleceğin teknolojisi, küresel rekabetin destekçisi internet tabanlı Netsis serisi çözümlerini kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

 

 

Netkod, Netsis yetkili bayisi olarak satış, destek, eğitim, danışmanlık, uyarlama ve projelendirme çözümleri ile birlikte Netsis ile çalışan özel yazılımlar üretmektedir. Netsis üzerinde çalışman farklı sektörlere özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

 

 

 

Kaydet

WhatsApp chat