Veri Kurtarma

datadoktoru-logo

Data Doktoru Veri Kurtarma, yatırımları sayesinde sahip olduğu teknolojiyle bozulmuş veya fiziksel hasara uğramış medyalardan yüksek başarı oranları ile verileri kurtarmaktadır.

 

Hard Disk Veri Kurtarma

Data Doktoru, en büyük disk üreticilerinden olan Seagate, Western Digital, Fujitsu, Samsung, Maxtor, Quantum, IBM (HGST), HITACHI, TOSHIBA gibi markaların ürettiği tüm modellerindeki disklerinden veri kurtarma işlemlerini %100’e yakın bir başarıyla gerçekleştirmektedir. Profesyonel cihaz ve yazılımlar ile Veri Kurtarma Hizmetlerini sağlamaktayız.

hdmarka
Data Doktoru yazılım sorunları (virüs, işletim sistemi hataları v.b.) fiziksel hasarlı (düşme, sıvı teması ya da yangın v.b.), kullanıcı hatası ile silmeye maruz kalmış disklerden verilerinizi başarıyla geri getirebilir.

Hard Diskinizle Sorun yaşamanız halinde aşağıdaki adımları uygulamanız verilerinizin güvenliği için faydalı olmaktadır.

  • Sorunlu disklerde ilk müdahale hayati önem taşımaktadır. Bilinçsiz yapılan işlemler ağır veri kayıplarına yol açabilir.
  • Diskler belli standartlara sahip temiz oda (Clean Room) adı verilen özel uygulama alanlarında açılabilir. Aksi ortamlarda açılırsa diskinizde geri dönüşü zor bir tahribat oluşabilir.

 

Mac Veri Kurtarma

Kendine özel yöntemler ve profesyonel yazılımlarla Apple Mac verilerini kurtarıyoruz.

 

Veri İmha

Özel bir şifreleme metodu ile medyanız içerisindeki her bir sektöre 0 yazılarak siliyoruz.

HDD Kopyalama

Yüksek kapasiteli disk kullanımı için disk kopyalama hizmeti vermekteyiz.

 

Bu gibi durumlarda daha fazla bilgi için ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

WhatsApp chat